OFERTA

 Podłogi do Garażu

 Panele garażowe Swissdeck™

To jedno z najbardziej efektownych I najtrwalszych rozwiązań na pokrycie podłogi w garażu. Nowoczesne, kompaktowe panele podłogowe Swissdeck™ są wykonane z bardzo trwałych, technologicznie zaawansowanych tworzyw sztucznych.

Są antypoślizgowe i odporne na działanie benzyny, olejów, kwasów i środków chemicznych; łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto są antybakteryjne i zabezpieczone przed pleśnią, Ich wielką zaletą jest szybkość montażu i demontażu – bez użycia klejów, fug i narzędzi. Możesz sam zaprojektować wzór swojej podłogi – masz do dyspozycji 4 rodzaje: Ribdeck, Diamondeck, Floordeck, Coindeck i aż 14 kolorów. Gwarancja producenta wynosi aż 15 lat.

Posadzki garażowe
z polichlorku winylu

FORTELOCK to system płyt przemysłowych PCV z zamkiem, które mogą być układane tak na starsze, jak i na nowe podkłady betonowe. Płyty PCV doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest szybkość i prosta aplikacja, możliwość zdemontowania lub ekstremalna odporność na ścieranie i uderzenia oraz duże obciążenia. Posadzka PCV z płyt Fortelock wyraźnie tłumi wibracje i odgłos kroków oraz pełni funkcję izolatora cieplnego.

System ochrony przeciw wilgotności Air-Flow to unikatowy system kanalików na dolnej stronie płytek FORTELOCK, odprowadzających wilgoć. Zapobiega problemom z wilgocią podłoża i powstawaniem pleśni. 6 kolorów: czarny, szary, czerwony, zielony, niebieski i żółty. Gwarancja na zużycie aż 12 lat.

Posadzki garażowe
epoksydowe

Są bardzo odporne na ścieranie, zarysowania, obciążenia i uderzenia dzięki materiałowi, z którego są wykonane (żywice epoksydowe z domieszką barwionego kwarcu). Łatwo utrzymać je w czystości, ponieważ nie mają spoin.

Posadzki epoksydowe są bardzo efektowne. Mogą być jednolite lub wyglądem przypominać granit. W szerokiej palecie barw na pewno znajdziesz tę, która będzie najbardziej pasowała do Twojego garażu.