OFERTA

 Meble Garażowe

 Meble SG +

Zaprojektowaliśmy je specjalnie do garaży. Te innowacyjne meble od „zwykłych szafek” różnią się konstrukcją, jakością wykonania i zamocowaniem – dolne szafki oraz wysokie szafy wieszamy na specjalnych hakach kilkanaście centymetrów nad podłogą, aby ułatwić Ci utrzymanie czystości w garażu i utrudnić do nich dostęp szkodnikom.

Meble garażowe SG+ wytrzymują duże obciążenia. Nie wiemy, co zechcesz w nich przechowywać, więc na wszelki wypadek wzmacniamy ich konstrukcje.

 Meble metalowe DURA™

Jeśli masz ochotę na „Rolls Royce’a” wśród mebli garażowych – oto on: zaprojektowane specjalnie do garaży brytyjskie modułowe meble metalowe DURA™ – meble najwyższej jakości, polecane w Europie przez autoryzowane serwisy samochodowe najbardziej ekskluzywnych marek.

Zestawy mebli DURA składają się z dowolnie zestawianych elementów. Górne szafki z dolnymi oraz panelami narzędziowymi są zespolone niewidocznym stelażem. Nie obciążają ścian garażu.

Meble garażowe DURA były wielokrotnie nagradzane za innowacyjność i estetykę na międzynarodowych targach wzornictwa przemysłowego. Otrzymały, między innymi, prestiżową RED DOT DESIGN AWARD.

 Meble metalowe SONIC™

To ergonomiczne meble modułowe o ciekawym, holenderskim wzornictwie. Stanowią monolit i ich konstrukcja nie wymaga wieszania szafek na ścianie. Są one połączone z szafkami dolnymi za pomocą metalowych, estetycznych wsporników.

Dostępne są blaty wykonane ze stali nierdzewnej oraz ze sklejki z drzew liściastych. Meble SONIC wykonane są z największą precyzją i cechuje je ponadczasowa elegancja.

 Meble metalowe MALOW™

Wśród bogatej oferty mebli MALOW polecamy linię MALOW Techno Light – najwyższej jakości szafy, szafki i stoły warsztatowe o wszechstronnym zastosowaniu. Są to produkowane w Polsce meble metalowe lakierowane proszkowo.

Są estetycznie wykonane, w atrakcyjnej kolorystyce i przystępne cenowo. W bogatej ofercie dostępne są szafy i szafki z drzwiami przesuwnymi – umożliwiają dostęp do wnętrza szafy bez wyjeżdżania samochodem z garażu.

 Meble metalowe C + P

Meble metalowe C+P są projektowane i tworzone przez jednego z czołowych europejskich producentów mebli metalowych z siedzibą w Niemczech.

Dopracowane w najmniejszych szczegółach szafy z drzwiami przesuwnymi, żaluzjowymi i uchylanymi spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.