OFERTA

 Akcesoria Garażowe

 Neony i panele D-BOND

NEONY są wspaniałym uzupełnieniem wystroju garażu. Współpracujemy z mistrzami tworzenia pięknych świecących replik neonów z lat 50, 60 i 70-tych. Jeśli masz pomysł na neon własnego projektu, chętnie pomożemy go zrealizować.

PANELE D-BOND to materiał o grubości 6 mm, składa się z 2 warstw aluminium przełożonych tworzywem sztucznym. Pokryty jest laminatem, który można zadrukować w dowolny sposób. Panele mocujemy na klej do ściany. Dzięki nim możemy nadać garażowi odpowiedni charakter. Do druku używamy materiałów dostarczonych przez naszych klientów lub wybranych zdjęć i grafik z internetowych banków fotografii. Twój garaż będzie niezwykły!

 Odkurzacze GarageVac

GagageVac to najnowocześniejsze odkurzacze o wysokim stopniu filtracji. Są eleganckie i mocne. Można je montować na ścianie lub podtynkowo w ścianie, szafce itp. Instalacja jest bardzo prosta i każdy sobie z nią poradzi. Odkurzacze GarageVac wyróżnia specjalny rozciągany wąż (do 12 m!) oraz zestaw akcesoriów, które umożliwiają dotarcie do każdego zakamarka.

Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze GarageVac można zamontować zarówno w garażu, domowej kuchni lub przedpokoju, łodzi, czy przyczepie campingowej. GarageVac został wyposażony w mocny silnik o mocy 1320W co daje moc 400 AirWat. Nasz odkurzacze produkowane są w USA i posiadają 5 letnią gwarancję producenta.